Internetový obchod Sběratel minerálů Vám nabízí vzorky přírodních nerostů již déle než 10 let. V naší nabídce se snažíme mít zastoupené kameny pro jakéhokoliv sběratele anebo milovníka nerostů, od základních vzorků demonstrativní povahy až po muzejní unikáty.  Nabídka je zaměřená na české a slovenské kameny, vedle nich ovšem nabízíme estetické ukázky z celého světa, ale stejně tak i vzácné druhy ze širokého minerálního systému. Každoročně přivážíme novinky z nalezišť v různých zemích, nabídku aktualizujeme každý týden. Všechny vzorky z našeho eshopu najdete v naší kamenné prodejně v Korunní ulici 29 na pražských Vinohradech.

Speciální, neobvyklé kameny Vám dokážeme sehnat na zakázku. Díky rozsáhlým zkušenostem s různorodými vzorky minerálů Vám dokážeme pomoc s jejich určováním a případně se stanovením ceny. Úzce spolupracujeme s odbornými institucemi a s dalšími dealery v České republice i v zahraničí.

Tento obchod s kameny je založený a provozovaný Petrem Černým. Petr sbírá minerály od svého dětství, k tomuto celoživotnímu koníčku jej přivedl táta, také sběratel minerálů a geolog. Petr vystudoval mineralogii na Karlově Univerzitě v Praze a kamenům se nadále věnuje naplno, a to jako sběratel, mineralog i obchodník. V tom jej aktivně podporuje jeho manželka Blanka.

Všichni další členové týmu, které můžete v naší prodejně potkat, jsou vzděláním geologové anebo se v problematice minerálů dobře orientují. Jsou to:

Magda Hrnková

Natálie Szegényi

Michal Raisigl

Štěpán Jaroměřský

Navštěvujeme množství zahraničních výstav a burz minerálů, v roli vystavovatelů se tradičně  účastníme největší české burzy minerálů v Tišnově, na této výstavě nás naleznete uprostřed sportovní haly.

Petr se svým otcem Pavlem

0
    0
    Váš košík
    Your cart is emptyReturn to Shop